[Czech] SaKeL World Server

Czech
Post Reply
User avatar
SaKeL
Member
Posts: 743
Joined: Tue Apr 14, 2015 18:39
GitHub: JurajVajda
IRC: SaKeL
In-game: SaKeL

[Czech] SaKeL World Server

by SaKeL » Post

zdravim vsetkych cechov a slovakov, ak si chcete zahrat na super servery tak pridte pozret na SaKeL World Server, je to novy server a bezi par dni, tak som myslel ze by bolo super ak sa tam postretavame. Dufam ze sa vam server bude pacit. Ak mate nejake napady ako server zlepsit tak mi dajte kludne vediet a ja so to pokusim pridat ;)

hlavna stranka na fore o servery je tu: viewtopic.php?f=10&t=13727https://forum ... 10&t=13727

User avatar
Pitriss
Member
Posts: 254
Joined: Mon Aug 05, 2013 17:09
GitHub: Pitriss
IRC: pitriss
In-game: pitriss
Location: Czech republic, Bohumin

Re: [Czech] SaKeL World Server

by Pitriss » Post

nedik.. Na serveru kde je všecko povoleno nemá smysl stavět.. protection mody nejsou perfect a při zátěži začnou bugovat všecky. a opravdu nemám potřebu krmit pvp nooby svýma vydřenýma matama..

Jsem builder, ne PVP kid..:) Navíc už nějak nemám chuť pomáhat odlaďovat další server. Liberty land, Land rush, stačilo. Snažit se, abych byl pak zas ten nejhorší... nene..:)
I reject your reality and substitute my own. (A. Savage, Mythbusters)
I'm not modding and/or playing minetest anymore. All my mods were released under WTFPL. You can fix/modify them yourself. Don't ask me for support. Thanks.

User avatar
SaKeL
Member
Posts: 743
Joined: Tue Apr 14, 2015 18:39
GitHub: JurajVajda
IRC: SaKeL
In-game: SaKeL

Re: [Czech] SaKeL World Server

by SaKeL » Post

Server je nastaveny tak aby sa tam dalo v pohode stavat a hostile mobs su vypnuty ako aj lava bucket a TNT, takze staviat sa da - PvP je povolene. Pre hracov co chcu mat klud a byt sami pri stavani je najlepsi kreativny server (Creative mod enabled) alebo single player. Diky moc za koment a drzim palce pri stavni ;)

User avatar
Pitriss
Member
Posts: 254
Joined: Mon Aug 05, 2013 17:09
GitHub: Pitriss
IRC: pitriss
In-game: pitriss
Location: Czech republic, Bohumin

Re: [Czech] SaKeL World Server

by Pitriss » Post

No nedá mi to.. Surprise!! Ono v survivalu se dá taky stavět! :D Vše co sem kdy postavil a že toho nebylo málo sem postavil v survivalu a MP.. Navíc, měli jsme MT server, máme privátní MC server, na svém PC hostuju pro kámoše FTB server (Crash landing) a budeš se divit.. ani na jednom není creative. Ba co víc ani na jednom není obtížnost níže než normal.:) Takže tak.. To tvoje "no rules" je holt jen lenost se o server starat:) Ono server nemusí být anarchy, aby tam byla sranda. Ono to jde všecko krásně namatlat do survivalu a když se modi snaží tak tam netrpí ani PVPeři tak ani normál hráči u kterých není první vykraftěná věc meč a první sundaný "mob" nějaký hráč. Jen to chce trošku snahy.. tak mě plz nepoučuj jak a kde je pro mně lepší stavět.. Kdybych chtěl lego, tak nepolezu na crea servery / SP ale vytáhnu svou velkou bednu s legem. Ono to stavění je jen odměna za hodiny strávené získáváním surovin. Navíc to proč hraju MC/MT je taky o tom že se můžu pochlubit výtvorama či sklidit kritiku která mě pošle dál.

A ne MT NIKDY nebude bezpečný bez pravidel a moderátorů. Za tu dobu co jsem pomáhal/hostoval servery/modoval o tom vím docela dost. MT pod středním loadem slušně laguje a lag = nefunkční protection mody a je úplně jedno zda to je protector mod, landrush či areas. Takže si stojím za svým. To že řekneš "No rules" ze serveru dělá jen další server kde dřív či později nezbyde nic než ruiny. Viz "Just test" server. Dlouho se drželi, ale stejně, dnes je spawn jak po výbuchu atomovky, moje těžce vydřené stavby zgriefované a motivace opravovat griefy prostě není..:) A věř mi. Builder když uvidí "no rules" tak s kvičením uteče aniž by se nalogoval. Čímž se dostávám k mému druhému tvrzení.. Je to server jen pro grief kidz:)

A teď mi napiš jaký sem kokot co tomu neroziumí. Já se ti vysměju později až ti to padne na hubu na griefování;)
I reject your reality and substitute my own. (A. Savage, Mythbusters)
I'm not modding and/or playing minetest anymore. All my mods were released under WTFPL. You can fix/modify them yourself. Don't ask me for support. Thanks.

User avatar
SaKeL
Member
Posts: 743
Joined: Tue Apr 14, 2015 18:39
GitHub: JurajVajda
IRC: SaKeL
In-game: SaKeL

Re: [Czech] SaKeL World Server

by SaKeL » Post

Neni potrebne sa tu nazývať nejakými pomenovaniami a suhlasim s tebou s viacerimi pointami. Ked nemas zaujem o moj server tak je to fajn a som rad ze hras na serveri kde ti to najviac vyhovuje. Ja tu len predstavujem moj server cz/sk komunite a nenechavam to len na zahranicnych hracov. Ďakujem za tvoj nazor a ak sa niekomu server paci a hrava tam tak som velmi rad a dava mi to velku silu pokračovať v tom a budovat to dalej - velke dakujem!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests