Kto z Polskiej społeczności obecnie gra w minetest?

Polish
MCC16
New member
 
Posts: 1
Joined: Wed Oct 26, 2016 11:35
In-game: MCC

Kto z Polskiej społeczności obecnie gra w minetest?

by MCC16 » Sat Jan 28, 2017 16:24

Witam. Widziałem, że w grudniu doszedł gracz z Polski jednakże nikt mu nie odpisał i on chyba jest już nieaktywny w grze. Zapytam się więc czy są tu obecni jacyś nowi gracze? Może ktoś chciałby się o coś zapytać.
 

User avatar
FlameFireling
Member
 
Posts: 23
Joined: Sun Jul 23, 2017 12:37
Location: Poland
GitHub: FlameFireling
In-game: FlameFireling
 

User avatar
Ketjow3
New member
 
Posts: 3
Joined: Tue Dec 06, 2016 21:41
Location: Poland
In-game: Ketjow3

Re: Kto z Polskiej społeczności obecnie gra w minetest?

by Ketjow3 » Mon Jan 29, 2018 21:08

ja też (sorry za opóźnienie, straciłem już nadzieje)

Edit: nie mogę wysłać nikomu PW, piszcie tutaj
 

rud01f
New member
 
Posts: 1
Joined: Sat Feb 03, 2018 04:49
GitHub: rud01f
IRC: rud0lf
In-game: rud0lf
 

qba
New member
 
Posts: 4
Joined: Wed Sep 26, 2018 16:36
In-game: qba

Re: Kto z Polskiej społeczności obecnie gra w minetest?

by qba » Wed Sep 26, 2018 16:41

Polacy rodacy a na jakich serwerach gracie, jeśli jeszcze gracie?
 

maxis27
New member
 
Posts: 6
Joined: Fri Aug 31, 2018 10:37
Location: Poland
GitHub: maxis27
In-game: Moose

Re: Kto z Polskiej społeczności obecnie gra w minetest?

by maxis27 » Fri Sep 28, 2018 11:55

Polecam serwer MooseWorld, stworzony z myślą o polskiej społeczności.
 

User avatar
migdyn
Member
 
Posts: 25
Joined: Mon Aug 20, 2018 00:44
GitHub: migdyn
In-game: migdyn

Re: Kto z Polskiej społeczności obecnie gra w minetest?

by migdyn » Wed Nov 07, 2018 13:20

No niby tak, tylko problem z takimi serwerami jest taki, ze ilosc modow na nich jest taka mala, ze rozgrywka nie rozni sie duzo od domyslnej gry (Minetest Game) bez zadnych dodatkowych modow.
Przepraszam za brak polskich znakow
 


Return to Polski



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests