Rozmowy po Polsku.

Polish
User avatar
jordan4ibanez
Member
Posts: 1923
Joined: Tue Sep 27, 2011 18:44
GitHub: jordan4ibanez
IRC: jordan4ibanez
In-game: jordan4ibanez

by jordan4ibanez » Post

witam scorpion45, jak się masz? : D
hello, am program. do language in rust. make computer do. okay i go now.

User avatar
Death Dealer
Member
Posts: 1379
Joined: Wed Feb 15, 2012 18:46
Location: Limbo
Contact:

by Death Dealer » Post

jordan4ibanez wrote:witam scorpion45, jak się masz? : D
Er ist off line dude, müssen Sie zum Chillen. Ich habe mir gerade auf, wie Sie 20 verschiedene Dinge mit nichts Nützliches zu sagen, Ihr nur bis Spamming im Forum zu kommentieren.
Last edited by Death Dealer on Wed Mar 28, 2012 13:04, edited 1 time in total.
Keep calm and code python^_^

User avatar
LolManKuba
Member
Posts: 939
Joined: Fri Feb 10, 2012 22:36
Location: Ontario, Canada
Contact:

by LolManKuba » Post

Death Dealer wrote:
jordan4ibanez wrote:witam scorpion45, jak się masz? : D
Er ist off line dude, müssen Sie zum Chillen. Ich habe mir gerade auf, wie Sie 20 verschiedene Dinge mit nichts Nützliches zu sagen, Ihr nur bis Spamming im Forum zu kommentieren.
English: This is a polish topic not a german topic. Just telling you. I'm typing to you Death Dealer not jordan because he typed that in polish, I might've use Google Translate even though I'm polish.
Polish: To jest polski wątek nie niemiecki temat. Po prostu mówi. Ja wpisując do swojego dealera śmierci nie jordan bo wpisane, że w języku polskim, może mam użyć Google Translate chociaż jestem polską.
Last edited by LolManKuba on Thu Mar 29, 2012 11:40, edited 1 time in total.

User avatar
jordan4ibanez
Member
Posts: 1923
Joined: Tue Sep 27, 2011 18:44
GitHub: jordan4ibanez
IRC: jordan4ibanez
In-game: jordan4ibanez

by jordan4ibanez » Post

LolManKuba wrote:
Death Dealer wrote:
jordan4ibanez wrote:witam scorpion45, jak się masz? : D
Er ist off line dude, müssen Sie zum Chillen. Ich habe mir gerade auf, wie Sie 20 verschiedene Dinge mit nichts Nützliches zu sagen, Ihr nur bis Spamming im Forum zu kommentieren.
English: This is a polish topic not a german topic. Just telling you. I'm typing to you Death Dealer not jordan because he typed that in polish, I might've use Google Translate even though I'm polish.
Polish: To jest polski wątek nie niemiecki temat. Po prostu mówi. Ja wpisując do swojego dealera śmierci nie jordan bo wpisane, że w języku polskim, może mam użyć Google Translate chociaż jestem polską.
This is not German Polish thread topic. I just said. I am writing to your dealer for the death of Jordan not included that in Polish, can I use Google Translate even though I'm Polish. <-this is what google told me :/
hello, am program. do language in rust. make computer do. okay i go now.

User avatar
Death Dealer
Member
Posts: 1379
Joined: Wed Feb 15, 2012 18:46
Location: Limbo
Contact:

by Death Dealer » Post

LolManKuba wrote:
Death Dealer wrote:
jordan4ibanez wrote:witam scorpion45, jak się masz? : D
Er ist off line dude, müssen Sie zum Chillen. Ich habe mir gerade auf, wie Sie 20 verschiedene Dinge mit nichts Nützliches zu sagen, Ihr nur bis Spamming im Forum zu kommentieren.
English: This is a polish topic not a german topic. Just telling you. I'm typing to you Death Dealer not jordan because he typed that in polish, I might've use Google Translate even though I'm polish.
Polish: To jest polski wątek nie niemiecki temat. Po prostu mówi. Ja wpisując do swojego dealera śmierci nie jordan bo wpisane, że w języku polskim, może mam użyć Google Translate chociaż jestem polską.
przepraszamXD
Keep calm and code python^_^

User avatar
Ragnarok
Member
Posts: 217
Joined: Thu Mar 22, 2012 12:56
Location: Poland
Contact:

by Ragnarok » Post

Ale się tu porobiło :D Nawet nie wiem o co chodzi. A tak swoją drogą to macie jakieś pomysły na ciekawe budynki w MT? Mnie się trochę pomysły wyczerpują. Mam już:
  • domek na skale (wiszącej w powietrzu),
  • domek W skale, z siecią korytarzy,
  • tunel do automatycznego transportu skrzynek między powyższymi dwiema lokacjami,
  • dwie automatyczne fabryczki materiałów,
  • oceanarium,
  • szklany most,
  • wiadukt kolejowy,
  • farmę (zwierzaki mi wyzdychały),
  • plantację papirusu
Chcę jeszcze zbudować podziemną piramidę, częściowo przykrytą wodą, stację kolejek, fontannę (albo i dwie) no i może jakiś drapacz chmur. A poza tym to dziura w mózgu - jeśli macie jakieś pomysły to zapodawajcie :)

marzin
Member
Posts: 34
Joined: Sun Jun 26, 2011 12:07

by marzin » Post

Moje idee to:

-zamek
-Adaptacja naturalnej jaskini/lochu na mieszkanko w MT (to może byc wyzwanie bo trzeba pokombinowac).
-Akwedukt do zamku w górach idący przez równiny, dzungle it :)

User avatar
Ragnarok
Member
Posts: 217
Joined: Thu Mar 22, 2012 12:56
Location: Poland
Contact:

by Ragnarok » Post

Kurde, akwedukt brzmi dumnie chociaż na mojej mapie co rusz mam wodę. W zasadzie to jakby ocean upstrzony wyspami. W sumie to nieźle by było zrobić coś w rodzaju elektrowni wodnej :) Dżungle ostatnio wypalałem bo mi wszystko zarastają. Zamek z fosą? Hmm... A może kosmodrom z wahadłowcem.

marzin
Member
Posts: 34
Joined: Sun Jun 26, 2011 12:07

by marzin » Post

Ragnarok wrote:Kurde, akwedukt brzmi dumnie chociaż na mojej mapie co rusz mam wodę. W zasadzie to jakby ocean upstrzony wyspami. W sumie to nieźle by było zrobić coś w rodzaju elektrowni wodnej :) Dżungle ostatnio wypalałem bo mi wszystko zarastają. Zamek z fosą? Hmm... A może kosmodrom z wahadłowcem.
A jaka wersja MT? Bo nowsze to są mniej wyspiarskie.

User avatar
Ragnarok
Member
Posts: 217
Joined: Thu Mar 22, 2012 12:56
Location: Poland
Contact:

by Ragnarok » Post

Kwietniowa, ostatnia z git.

marzin
Member
Posts: 34
Joined: Sun Jun 26, 2011 12:07

by marzin » Post

A to ci sie jakis swiat dziwny spłodził, ew musisz pójść trochę dalej - nieraz mam odwrotną sytuację, chcę sobie wode znaleźć to muszę łazić aż znajde brzeg.

User avatar
Ragnarok
Member
Posts: 217
Joined: Thu Mar 22, 2012 12:56
Location: Poland
Contact:

by Ragnarok » Post

No jestem już trochę od spawnpointu i uświadczyłem dopiero jeden mały kawałek płaskiego terenu (który porosła dżungla) a tak to same góry, doliny i woooooda :D W ogóle to po apdejcie jakieś takie płytkie są te jaskinie, zauważyłeś?

konrado95
New member
Posts: 8
Joined: Sat May 05, 2012 11:19

by konrado95 » Post

Kurde, jestem nowy wpadłem na ten serwer, niestety tam nikogo nie było, a pozatym nic nie mogę zrobić :(

User avatar
Zigz1
Member
Posts: 32
Joined: Thu May 10, 2012 11:49
Location: Poland

by Zigz1 » Post

Witam wszystkich.

Kto chciałby żebym zrobiła serwer I pogramy razem? ;D

Tylko muszę naprawić ten bug co mam.
Misled by shadows..

scorpion 45
Member
Posts: 31
Joined: Sun Dec 18, 2011 14:50

by scorpion 45 » Post

Zigz1 wrote:Witam wszystkich.

Kto chciałby żebym zrobiła serwer I pogramy razem? ;D

Tylko muszę naprawić ten bug co mam.
Witam, byłoby fajnie pograć w zespole,nie jestem wytrawnym graczem ale zaloguje się.
Pozdrawiam wszystkich graczy.

scorpion 45
Member
Posts: 31
Joined: Sun Dec 18, 2011 14:50

by scorpion 45 » Post

jordan4ibanez wrote:witam scorpion45, jak się masz? : D
Pozdrawiam, nie wiem dlaczego ale nie mogłem wcześniej zalogować się na serwer.
Jeszcze się odezwę bo potrzebuję pomocy fachowej.

User avatar
1omar1
Member
Posts: 27
Joined: Tue Mar 13, 2012 13:11

by 1omar1 » Post

Hejka! Polacy stworzyłem mod na drugi rodzaj desek - z dżunglowego drzewa. można robić skrzynki i wszystkie drewniane rzeczy z default. http://minetest.net/forum/viewtopic.php?id=1987 Co sądzicie? (P.S. Fajnie że polacy też w to grają!)
I usally play in tsundere.fi (port 30001). My nickname is FMMAF or 1omar1.
My mod: http://minetest.net/forum/viewtopic.php?id=1987

scorpion 45
Member
Posts: 31
Joined: Sun Dec 18, 2011 14:50

by scorpion 45 » Post

1omar1 wrote:Hejka! Polacy stworzyłem mod na drugi rodzaj desek - z dżunglowego drzewa. można robić skrzynki i wszystkie drewniane rzeczy z default. http://minetest.net/forum/viewtopic.php?id=1987 Co sądzicie? (P.S. Fajnie że polacy też w to grają!)
Witam, dzięki za mod, dla mnie przydatny bo mam sporą dżunglę .
Pozdrawiam wszystkich graczy.

scorpion 45
Member
Posts: 31
Joined: Sun Dec 18, 2011 14:50

by scorpion 45 » Post

1omar1 wrote:Hejka! Polacy stworzyłem mod na drugi rodzaj desek - z dżunglowego drzewa. można robić skrzynki i wszystkie drewniane rzeczy z default. http://minetest.net/forum/viewtopic.php?id=1987 Co sądzicie? (P.S. Fajnie że polacy też w to grają!)
Jest jeszcze jedna sprawa, twój mod nie działa gdy jest zainstalowany 'moreblocks'
nie wiem dlaczego bo nie jestem w tych sprawach biegły (jak większość z tego forum).
Pozdrawiam.

User avatar
rootoor
New member
Posts: 9
Joined: Wed Jun 06, 2012 13:44

by rootoor » Post

Dzień dobry wszystkim...



> skoro już "jestem" na tym forum dopełniam formalnościom? ...
--
Thank for your time.

User avatar
1omar1
Member
Posts: 27
Joined: Tue Mar 13, 2012 13:11

by 1omar1 » Post

scorpion 45 wrote:
1omar1 wrote:Hejka! Polacy stworzyłem mod na drugi rodzaj desek - z dżunglowego drzewa. można robić skrzynki i wszystkie drewniane rzeczy z default. http://minetest.net/forum/viewtopic.php?id=1987 Co sądzicie? (P.S. Fajnie że polacy też w to grają!)
Jest jeszcze jedna sprawa, twój mod nie działa gdy jest zainstalowany 'moreblocks'
nie wiem dlaczego bo nie jestem w tych sprawach biegły (jak większość z tego forum).
Pozdrawiam.
Bo tam też chyba jest coś tego typu, ale nie można tam robić "ich drewnianych" rzeczy z default. A tak przy okazji - nie mam licencji, bo nie wiem jak ją zdobyć ;(. Pomożecie?
Last edited by 1omar1 on Fri Jun 08, 2012 22:31, edited 1 time in total.
I usally play in tsundere.fi (port 30001). My nickname is FMMAF or 1omar1.
My mod: http://minetest.net/forum/viewtopic.php?id=1987

User avatar
Ragnarok
Member
Posts: 217
Joined: Thu Mar 22, 2012 12:56
Location: Poland
Contact:

by Ragnarok » Post

A o co Ci chodzi z tą licencją? Jeśli coś stworzysz to z automatu Twoje dzieło jest pod licencją Copyright, chyba że zdecydujesz inaczej i chcesz udostępnić na innej licencji to możesz sobie wybrać np: CC, CC0, PD, czy WTFPL lub dowolną inną. Tutaj na forum widzę, że najpopularniejszą jest WTFPL - chyba bardziej liberalnej już nie ma.

User avatar
1omar1
Member
Posts: 27
Joined: Tue Mar 13, 2012 13:11

by 1omar1 » Post

Czy tylko ja odnosze wrazenie ze WTFPL to znaczt "W"hat "T"he "F"uck "P"o"L"ska?
I usally play in tsundere.fi (port 30001). My nickname is FMMAF or 1omar1.
My mod: http://minetest.net/forum/viewtopic.php?id=1987

User avatar
Ragnarok
Member
Posts: 217
Joined: Thu Mar 22, 2012 12:56
Location: Poland
Contact:

by Ragnarok » Post

Też miałem zbliżone wrażenia chociaż było to raczej: WTF? o0... Poland... :| albo WTF po polsku ;) Gra słów.

User avatar
1omar1
Member
Posts: 27
Joined: Tue Mar 13, 2012 13:11

by 1omar1 » Post

Ragnarok wrote:Też miałem zbliżone wrażenia chociaż było to raczej: WTF? o0... Poland... :| albo WTF po polsku ;) Gra słów.
Coś tagiego :]
I usally play in tsundere.fi (port 30001). My nickname is FMMAF or 1omar1.
My mod: http://minetest.net/forum/viewtopic.php?id=1987

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest