Čeština

Czech
User avatar
severak
Member
Posts: 35
Joined: Fri Jul 06, 2012 10:40
GitHub: severak
In-game: Severak
Location: Kudowa-Zdroj
Contact:

by severak » Post

pro větší rychlost grafiky dopuručuju v nastavení změnit


video_driver = opengl

na

video_driver = direct3d8
Last edited by severak on Sun Jul 22, 2012 21:00, edited 1 time in total.
back in Mintest after 10 years | my old mods

User avatar
AspireMint
Member
Posts: 415
Joined: Mon Jul 09, 2012 12:59
GitHub: AspireMint
IRC: AspireMint
In-game: AspireMint
Location: Stuck at spawn

by AspireMint » Post

toto by som akurat potreboval, znizit lagy, lebo potrebujem natocit video, pouzivam camstudio, ale ked dam prehrat video, tak riadne seka :D 1 snimka za 2 sekundy, hladal som vsade manual, aj na joujoutube, nic mi nepomohlo :D neviete niekto o nejakom lepsom nahravacom programe? :)
(aby to slo aj na slabsie pc)
"Truth hurts. Maybe not as much as jumping on a bicycle with the seat missing, but it hurts."

"There's 🧁for you, 🧁for me, 🧁for sale, 🧁for free"

"I came here to drink milk and kick ass, and I've just finished my milk!" ― Maurice Moss

User avatar
AspireMint
Member
Posts: 415
Joined: Mon Jul 09, 2012 12:59
GitHub: AspireMint
IRC: AspireMint
In-game: AspireMint
Location: Stuck at spawn

by AspireMint » Post

ak tu este niekto hrava minetest, tak odporucam redcrabov 0.4 server :) bo som tam sam :D
"Truth hurts. Maybe not as much as jumping on a bicycle with the seat missing, but it hurts."

"There's 🧁for you, 🧁for me, 🧁for sale, 🧁for free"

"I came here to drink milk and kick ass, and I've just finished my milk!" ― Maurice Moss

Kreaty
New member
Posts: 7
Joined: Sun Dec 04, 2011 17:13

by Kreaty » Post

Taky vám ta nejnovější verze (0.42) padá každých 5-20 minut? Po několika spuštěních mi to spadlo asi dvě sekundy po connectu. Pokud někdo víte, čím to je, tak prosím poraďte. Ze všech verzí mi v pohodě funguje jen 0.31, cca 3 další mají bugy jak prase, nebo furt padají a verze 0.41 mi místo schodů zobrazuje unknown blocky. Zbytek spadne ještě během načítání mapy, nebo se vůbec nespustí.

User avatar
AspireMint
Member
Posts: 415
Joined: Mon Jul 09, 2012 12:59
GitHub: AspireMint
IRC: AspireMint
In-game: AspireMint
Location: Stuck at spawn

by AspireMint » Post

Ja mam 0.4.1 a este nikdy mi to nepadlo, moznoze uz mam nejaku stabilnu verziu minetestu (windows7) , a ani unknow bloky :/
A na linuxe som este neskusal 0.4.
"Truth hurts. Maybe not as much as jumping on a bicycle with the seat missing, but it hurts."

"There's 🧁for you, 🧁for me, 🧁for sale, 🧁for free"

"I came here to drink milk and kick ass, and I've just finished my milk!" ― Maurice Moss

Kreaty
New member
Posts: 7
Joined: Sun Dec 04, 2011 17:13

by Kreaty » Post

Trochu jsem to popletl. Unknown blocky se mi místo schodů oběvují ve verzi 0.4 a verze 0.41 se ani nespustí. Nevím, jestli mám PC tak na hovno, nebo jestli mám jenom smůlu.
Doufám, že už konečně vyjde nějaká verze, která bude bezproblémově fungovat i mě.

alexandr
Member
Posts: 21
Joined: Sat Mar 10, 2012 18:54
Location: Czech Republic

by alexandr » Post

Ahoj lidi, nevíte, jestli není už nějaký český server?

User avatar
AspireMint
Member
Posts: 415
Joined: Mon Jul 09, 2012 12:59
GitHub: AspireMint
IRC: AspireMint
In-game: AspireMint
Location: Stuck at spawn

by AspireMint » Post

Hoj,
neni :( a keby aj bol, tak by tam bolo toľko ľudi že by si ich spočítal na jednej ruke.
Možno ostatní nevedia o tomto fóre, alebo hrajú singleplayera.
Last edited by AspireMint on Wed Feb 13, 2013 12:04, edited 1 time in total.
"Truth hurts. Maybe not as much as jumping on a bicycle with the seat missing, but it hurts."

"There's 🧁for you, 🧁for me, 🧁for sale, 🧁for free"

"I came here to drink milk and kick ass, and I've just finished my milk!" ― Maurice Moss

alexandr
Member
Posts: 21
Joined: Sat Mar 10, 2012 18:54
Location: Czech Republic

by alexandr » Post

Asi máš pravdu.

PS: Čau po dlouhý době!!! :D

User avatar
MaxCZ
Member
Posts: 21
Joined: Thu Jun 13, 2013 11:19

by MaxCZ » Post

to lik čechu
wazuclan.com by MaxCZ

AlexSmall
Member
Posts: 16
Joined: Thu Mar 07, 2013 10:21

by AlexSmall » Post

Hej lidi z česka a slovenska, pojďte na naše fórum :D
Sorry for my bad English :D

My old profile - http://forum.minetest.net/profile.php?id=1466

User avatar
Zelenavoda
Member
Posts: 12
Joined: Sun May 26, 2013 08:00
Location: Czech republic

by Zelenavoda » Post

AlexSmall wrote:Hej lidi z česka a slovenska, pojďte na naše fórum :D
Erm, jen doplňuju link. http://minetest.svita.cz/

User avatar
AMMOnym
Member
Posts: 682
Joined: Tue Sep 10, 2013 14:18
IRC: AMMOnym
In-game: AMMOnym
Location: Slovakia

by AMMOnym » Post

Maly by sme sa dohodnut /cesi a slovaci/na jakem servery a kedy hrat.bylo by zabavnejsi hrat s nekym komu rozumite, ja osobne hram na BaiDan.tk 19:00-20:00

User avatar
Pitriss
Member
Posts: 254
Joined: Mon Aug 05, 2013 17:09
GitHub: Pitriss
IRC: pitriss
In-game: pitriss
Location: Czech republic, Bohumin

by Pitriss » Post

To už tu bylo a je to pointless. Cz/Sk komunita má velmi krátký poločas rozpadu. My hráli houfně na Landrush ale to už je minulost.
I reject your reality and substitute my own. (A. Savage, Mythbusters)
I'm not modding and/or playing minetest anymore. All my mods were released under WTFPL. You can fix/modify them yourself. Don't ask me for support. Thanks.

Alvarion
New member
Posts: 4
Joined: Mon Sep 28, 2015 08:58
GitHub: Alvarion
In-game: Alvarion

Re: Čeština

by Alvarion » Post

Kdyby byl zájem, před cca třemi týdny jsem spustil Mintest SkyBlock Server .. běží až na malé výpadky nepřetržitě 24/7.

Najdete ho v serverech pod názvem: Minetest SkyBlock [CZ/SK/EU/WORLD] :-)

Featury a Mody:

SkyBlock - viz https://cornernote.github.io/minetest-skyblock/
Protector - Ochrana prostoru - dveře, objekty truhly
ChatPlus - obsahuje i ingtame maile
3D_Armor - Možno craftnout armor
Travelnet - teleporty a výtahy
Wardrobe - Skinovatelné charactery
moreblocks - extra bloky
name_restriction - Guesti zakázáni, používají se unikátní nepřiliš podobná jména
a další ....

User avatar
Pitriss
Member
Posts: 254
Joined: Mon Aug 05, 2013 17:09
GitHub: Pitriss
IRC: pitriss
In-game: pitriss
Location: Czech republic, Bohumin

Re: Čeština

by Pitriss » Post

Err tak jo, řek sis o to:
  • * Zkoušel jsem tam hrát, server slítl po použití protection blocku. Opravou bylo že mi byl odstraněn ostrov (dík jak cyp, 3-4h v hajzlu)
  • * Bez fungující ochrany svých kreací je server nehratelný.. stačí se přihlásit a když uvidíš ten cestičkový bordel, tak pak ihned utéct.
  • * Další věc jsou technické problemy MT jako celku (mem leaky, nenažranost, téměř nulový výkon jak serveru tak clienta)
  • * Pokud si neupravíš mody dle svého, budeš mít pouze "yet another shitty MT server" který bude víc dole než online. (vlastní zkušenost, měli jsme 2 private servery)
Takže když to shrnu: tvému serveru chybí mnoho člověkohodin úprav modů které používáš, vybrat vhodný mod na ochranu ostrovů aby ti kdejaké dítě nezgriefovalo to co si týden stavěl a až si budeš jist, že to user neshodí, tak udělat wipe a začít s čistým štítem. Momentálně to je tragedie a to, že jsem přišel o 3h stavění a plnění úkolů bez jediného /mail s omluvou taky něco vypovídá o vedení tvého serveru.

Sorry za kritiku, žel jediné co jsem shledal pozitivním je snaha.
I reject your reality and substitute my own. (A. Savage, Mythbusters)
I'm not modding and/or playing minetest anymore. All my mods were released under WTFPL. You can fix/modify them yourself. Don't ask me for support. Thanks.

User avatar
Zelenavoda
Member
Posts: 12
Joined: Sun May 26, 2013 08:00
Location: Czech republic

Re: Čeština

by Zelenavoda » Post

Souhlasím s Pitrissem, ale když zde psal svůj dojem z Tvého serveru, určitě nechtěl aby si ho odstavil. To, že napsal, že tvůj server má chyby které by se měly opravit, eh, to není nic špatného. Neber to tak, že sis chtěl zkusit hostit MT server, nevyšlo to a vzdáš to. Pitriss určitě chtěl podotknout, že by si měl začít fixovat nedostatky a ne přestat s MT. Nikomu se nestalo, že by napoprvé udělal flawless server. Doufám, že zase zapneš server a pokusíš se ho vylepšit :).

User avatar
SaKeL
Member
Posts: 743
Joined: Tue Apr 14, 2015 18:39
GitHub: JurajVajda
IRC: SaKeL
In-game: SaKeL

Re: Čeština

by SaKeL » Post

Presne tak, netreba sa vzdavat a treba server najprv otestovat a ponastavovat pred tym ako pojde online. Chyby sa vzdy najdu na kazdom servery, prave preto mame fora kde si ludia mozu pomôcť a podotknúť ak nieco chýba alebo nefunguje. Ja to vzdy velmi rad uvitam lebo chcem aby ludia na mojom servery mali srandu a uzitok zo stavania ;)

kosmonautik
Member
Posts: 30
Joined: Fri Jun 24, 2016 10:40
In-game: kosmonautik
Location: Czech Republic
Contact:

Re:

by kosmonautik » Post

Kreaty wrote:A ještě bych se chtěl zeptat:
Jsou ve verzi 0.4.dev-20120606 vůbec mobové? Ve starších verzích stačilo jen nahlédnout do nějaké jeskyně a už po mě letělo 20 ohnivých koulí, ale v téhle verzi jsem nepotkal ještě ani jednoho oerkiiho, dungeonmastera a dokonce ani krysu, a to už mám za sebou průzkum třech obrovských jeskyní. Dokonce jsem nenašel ani jeden dungeon, a že jich ve starších verzích bylo požehnaně.
Je pravda, že ve starších verzích mobové byli. Nicméně v těch "novějších" už nejsou a musí se nainstalovat prostřednictvím modu. Doporučuji Simple Mobs (viewtopic.php?id=3063) nebo Mobs Redo (viewtopic.php?t=9917). Jinak je výběr na vás.

Hodně štěstí

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests