Rozmowy po Polsku.

Polish
User avatar
cactuz_pl
Member
Posts: 876
Joined: Tue Jun 05, 2012 16:34
Location: Poland

by cactuz_pl » Post

Witam, widzę że sporo tu nas.
Nope

User avatar
Ragnarok
Member
Posts: 217
Joined: Thu Mar 22, 2012 12:56
Location: Poland
Contact:

by Ragnarok » Post

Cześć cactuz_pl. Trochę ludzików się zebrało :)

User avatar
1omar1
Member
Posts: 27
Joined: Tue Mar 13, 2012 13:11

by 1omar1 » Post

kolejny POLAK! SIEMA!
I usally play in tsundere.fi (port 30001). My nickname is FMMAF or 1omar1.
My mod: http://minetest.net/forum/viewtopic.php?id=1987

scorpion 45
Member
Posts: 31
Joined: Sun Dec 18, 2011 14:50

by scorpion 45 » Post

Witam wszystkich.
Rzeczywiście trochę się Nas uzbierało, aż się prosi aby zebrać się w jednym miejscu.
Może ktoś z nas uruchomi serwer? (Ja niestety nie mogę).
A może jakieś Polskie państwo na serwie np. u redcraba? Caktus jest tam jak prezydent.
Pomyślmy nad tym.
Pozdrawiam.

User avatar
cactuz_pl
Member
Posts: 876
Joined: Tue Jun 05, 2012 16:34
Location: Poland

by cactuz_pl » Post

scorpion 45 wrote:Witam wszystkich.
Rzeczywiście trochę się Nas uzbierało, aż się prosi aby zebrać się w jednym miejscu.
Może ktoś z nas uruchomi serwer? (Ja niestety nie mogę).
A może jakieś Polskie państwo na serwie np. u redcraba? Caktus jest tam jak prezydent.
Pomyślmy nad tym.
Pozdrawiam.
Czemu nie?
Właściwie kiedy z marzinem zakładaliśmy "Nameless" (na serwerze redcraba) miało to być miasto polskie, pierwszą budowlą była polska flaga która znajduje się teraz w centrum miasta. Na początku rzeczywiście osiedlali się tylko Polacy, wraz ze wzrostem popularności przychodzili gracze z innych krajów, obecnie jest nas 14 i mam wrażenie że jest to w tym momencie największe pod względem populacji miasto na tym serwerze. Wszystkich serdecznie zapraszam miejsca jest jeszcze sporo.

Nie widzę także problemu by założyć tam kolejne miasto.

Edit: Mowa o tym serwerze: http://minetest.net/forum/viewtopic.php?id=1705
Last edited by cactuz_pl on Sat Jul 21, 2012 15:54, edited 1 time in total.
Nope

marzin
Member
Posts: 34
Joined: Sun Jun 26, 2011 12:07

by marzin » Post

By się w ogóle przydał jakiś polski serwer, ale taki porządny a nie remocośtam.

Bo inaczej i tak każdy polak ma nie-polaków znajomych z MT i oni się osiedlają i nie da się zrobić polskiego miasta :P

Podobnie było z moją wioską na starym serverze Kray (jeszcze chyba 0,2 zanim wprowadzono drabinki i sadzonki).

Też miała być Polska.

User avatar
cactuz_pl
Member
Posts: 876
Joined: Tue Jun 05, 2012 16:34
Location: Poland

by cactuz_pl » Post

Nawet na polskim serwerze znajdą się obcokrajowcy, no chyba że trzymalibyśmy informację o serwerze w tajemnicy. Oriętuje się ktoś w jakiej cenie są hostingi? Jak myslicie czy ten za 18,66 wystarczył by na Minetesta?(trochę mało, 512 MB ramu) Tylko tu gdybam nie mam zamiaru, przynajmniej na razie kupować serwera.
Last edited by cactuz_pl on Sun Jul 22, 2012 06:44, edited 1 time in total.
Nope

scorpion 45
Member
Posts: 31
Joined: Sun Dec 18, 2011 14:50

by scorpion 45 » Post

Witam. Myślę że polski serwer wcale nie musi być hermetyczny,grać może każdy kto ma ochotę bez względu na narodowość,
chodzi tylko aby porozumiewać się w języku polskim, niestety nie każdy zna angielski (osobiście język zrozumiem ale jak coś
napiszę to NIKT nie zrozumie. Myślę że nie należy się bać narodowości tylko Wandali, kretynów którzy mają przyjemność
w niszczeniu tego co nie należy do nich.
Na razie może w mieście "Nameless" u redcraba, Napracowałeś się Cactus razem z Marcinem nad organizowaniem tego
więc bardzo chętnie się dołącze, a czekam jak Jurand w Malborku od 14,07. str.30 post 744. Moje imię skorpi-PL.
Pozdrawiam wszystkich.

User avatar
cactuz_pl
Member
Posts: 876
Joined: Tue Jun 05, 2012 16:34
Location: Poland

by cactuz_pl » Post

Redcrab odpisał http://minetest.net/forum/viewtopic.php ... 212#p31212, post #760. Nie dał ci uprawnień bo nigdy nie byłeś zalogowany na serwerze, przynajmniej nie tym nickiem który podałeś, wielkość liter ma znaczenie. Zaloguj się na serwerze i wtedy napisz na forum że chcesz uprawnienia, podaj dokładnie taki nick jakim się logowałeś. Teraz niestety trzeba czekać bo serwer padł i nie wiadomo kiedy wstanie.
Nope

scorpion 45
Member
Posts: 31
Joined: Sun Dec 18, 2011 14:50

by scorpion 45 » Post

cactuz_pl wrote:Redcrab odpisał http://minetest.net/forum/viewtopic.php ... 212#p31212, post #760. Nie dał ci uprawnień bo nigdy nie byłeś zalogowany na serwerze, przynajmniej nie tym nickiem który podałeś, wielkość liter ma znaczenie. Zaloguj się na serwerze i wtedy napisz na forum że chcesz uprawnienia, podaj dokładnie taki nick jakim się logowałeś. Teraz niestety trzeba czekać bo serwer padł i nie wiadomo kiedy wstanie.
Oczywiście masz rację, logowałem się z małej litery. Jak serwer będzie dobry wszystko naprawię.
Przepraszam, moja wina.

User avatar
cactuz_pl
Member
Posts: 876
Joined: Tue Jun 05, 2012 16:34
Location: Poland

by cactuz_pl » Post

scorpion 45 wrote:
cactuz_pl wrote:Redcrab odpisał http://minetest.net/forum/viewtopic.php ... 212#p31212, post #760. Nie dał ci uprawnień bo nigdy nie byłeś zalogowany na serwerze, przynajmniej nie tym nickiem który podałeś, wielkość liter ma znaczenie. Zaloguj się na serwerze i wtedy napisz na forum że chcesz uprawnienia, podaj dokładnie taki nick jakim się logowałeś. Teraz niestety trzeba czekać bo serwer padł i nie wiadomo kiedy wstanie.
Oczywiście masz rację, logowałem się z małej litery. Jak serwer będzie dobry wszystko naprawię.
Przepraszam, moja wina.
Serwer już na chodzie. :)
Nope

michal4321
New member
Posts: 2
Joined: Wed Jul 25, 2012 20:26

by michal4321 » Post

ej słuchaj jak byś chciał ze mna nakręcić film na youtube to dzwon na skype edek2186 lub gg 36751893

User avatar
RealBadAngel
Member
Posts: 557
Joined: Wed Jul 18, 2012 16:30

by RealBadAngel » Post

Witam wszystkich jako kolejny :)

User avatar
cactuz_pl
Member
Posts: 876
Joined: Tue Jun 05, 2012 16:34
Location: Poland

by cactuz_pl » Post

Siemano
Nope

User avatar
Ragnarok
Member
Posts: 217
Joined: Thu Mar 22, 2012 12:56
Location: Poland
Contact:

by Ragnarok » Post

Cześć Prawdziwy Zły Aniele

1244
Member
Posts: 45
Joined: Fri Jul 13, 2012 16:40
Location: Poland

by 1244 » Post

Witam wszystkich.
My mods:
Barrels, Chemistry

scorpion 45
Member
Posts: 31
Joined: Sun Dec 18, 2011 14:50

by scorpion 45 » Post

1244 wrote:Witam wszystkich.
Ciebie witamy także.
Cactuz sorry ale mam problem z netem

WSX
New member
Posts: 3
Joined: Thu Aug 09, 2012 10:47

by WSX » Post

Dzień dobry,

Chciałbym zapytać czy mapy wygenerowane w poprzedniej wersji Minetestu działają w wersji obecnej (np. mapy z 0.3 w 0.4). Wyszukiwanie za bardzo nie pomogło mi znaleźć odpowiedź na to pytanie. Dzięki.

User avatar
Ragnarok
Member
Posts: 217
Joined: Thu Mar 22, 2012 12:56
Location: Poland
Contact:

by Ragnarok » Post

WSX wrote:czy mapy wygenerowane w poprzedniej wersji Minetestu działają w wersji obecnej (np. mapy z 0.3 w 0.4).
I tak i nie. W moim przypadku po aktualizacji działało, jednak biom pustynny generował się dopiero poza odkrytym obszarem mapy. Od jakiegoś czasu aktualizuję Minetesta do najnowszych wersji z GIT i mapy hulają, tyle, że to wszystko w obrębie wersji 0.4.

User avatar
Phitherek_
Member
Posts: 112
Joined: Thu Aug 23, 2012 16:17
Location: Kraków
Contact:

by Phitherek_ » Post

Witajcie :)
---
Posted by Phitherek_

prowseed
Member
Posts: 12
Joined: Fri Sep 07, 2012 20:52
Location: Poland
Contact:

by prowseed » Post

Cześć : )

User avatar
cactuz_pl
Member
Posts: 876
Joined: Tue Jun 05, 2012 16:34
Location: Poland

by cactuz_pl » Post

Przeglądając forum znalazłem wątki o tłumaczeniach na rosyjski czy francuski. Pomyślałem, dlaczego więc nie przetłumaczyć go na polski.

Znalazłem także tę stronę. KLIK

Większość zrobiłem, trochę było już zrobione przez Michała B, zostało tylko 9 fraz do przetłumaczenia i 3 niepewne.

Zapewne zrobiłem kilka błędów także prosiłbym także o przejrzenie całości.

Zwróćcie uwagę na to że duża część tłumaczeń to klawisze czyli "Home" musi zostać "Home", a Prior" to Page Up.

Edit: Sugerując się tłumaczeniem francuskim, po prostu przepisałem nieprzetłumaczalne frazy, mimo to proszę by ktoś kto zna się na rzeczy przejrzał całość.
Last edited by cactuz_pl on Tue Oct 02, 2012 16:05, edited 1 time in total.
Nope

User avatar
Sware
Member
Posts: 10
Joined: Tue Oct 02, 2012 17:59
Location: Poland

by Sware » Post

Witam, przerzuciłem się z MC, bardzo podoba mi się minetest, jest taki alternatywny. Pozdrawiam.

BZab
Member
Posts: 126
Joined: Mon Jan 28, 2013 10:04
Location: Poland

by BZab » Post

Żyjecie? Może reaktywacja?

User avatar
cactuz_pl
Member
Posts: 876
Joined: Tue Jun 05, 2012 16:34
Location: Poland

by cactuz_pl » Post

Żyjemy, nie ma o czym gadać, może ma ktoś jakiś temat?
Nope

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests